Projekt FUERTA


ORIGINÁLNÍ A MODERNÍ ŘEŠENÍ VAŠEHO BYDLENÍ

Je vaším přáním moderní bydlení obklopené zelení? Přejete si bydlet v klidném prostředí, mimo městský ruch, ale na dosah všech důležitých institucí? Rodinné řadové domy a pozemky PANSKÝ DVŮR vám přináší řešení jedinečného bydlení pro vás a celou vaši rodinu.  
 

Projekt výstavby řadových rodinných domů je realizován v atraktivním prostředí bývalého statku Dubany č. p. 9. Je to místo protkané nádhernou přírodou spolu s dlouhou historií, kdy první zmínky o tomto areálu jsou ze 14. století. Původně se zde nacházela tvrz, která byla postupně přestavena na dosavadní stav. Areál splňuje veškeré požadavky na moderní a ekologické bydlení – má vlastní přípojku EN a plynovodu, splaškovou kanalizaci a vodovod. K areálu vede veřejná asfaltová komunikace.

 

JEDINEČNÉ POJETÍ ŘADOVÝCH DOMŮ

Rodinné řadové domy jsou rozděleny do několika stavebních objektů (B, C a D). Objekty „B“ a „C“ jsou rekonstrukcí stávajících budov, ostatní budovy jsou novostavby, které vzniknou na místě již odstraněných staveb tak, aby v areálu zůstala zachována myšlenka vnitřního rezidenčního dvora a na vás tak dýchla historie a atmosféra toho nádherného místa.
 

Tyto budovy jsou rozčleněny do 17 řadových rodinných domů. Součástí záměru je i zhotovení infrastruktury k 6 stavebním pozemkům pod areálem. Tento projekt vás nadchne origálním pojetím a nesrovnatelnou nabídkou druhu a standardu bydlení, který zde regionálně na realitním trhu není.

 

KDE BUDU VLASTNĚ BYDLET?

Obec Dubany se nachází jihozápadně od města Pardubic, pouhých 7,5 km od centra města. Okolními obcemi jsou Třebosice, Starý Máteřov a Čepí. Lokalita je běžně dostupná všemi způsoby dopravy s tím, že MHD prozatím zastavuje v obci Starý Máteřov a Čepí. Obcí Dubany prozatím projíždí.
 

Vaše nákupy můžete uskutečnit v obci, která má vlastní obchod, současně se zde nachází pohostinství, vaše děti mohou navštěvovat školky a školy v sousedních obcích Starý Máteřov a Čepí. V obci byla v posledních letech kompletně vybudována a obměněna veškerá infrastruktura a zázemí pro volnočasové aktivity
 

Rodinné řadové domy PANSKÝ DVŮR jsou tím pravým řešením vašeho bydlení.